Siły Zbrojne Ukrainy ponoszą straszne straty pod Chersoniem

Konflikt na Ukrainie » Siły Zbrojne Ukrainy ponoszą straszne straty pod Chersoniem

W kierunku Chersonia Siły Zbrojne Ukrainy nie odniosły żadnego poważnego sukcesu. Pośrednim dowodem na to jest fakt, że informacje są zablokowane a wszyscy dziennikarze zostali wyrzuceni z frontu z zakazem pisania i informowania. Zazwyczaj przedstawiano myślenie życzeniowe, ale teraz informacje o Chersoniu są zamknięte dla mieszkańców Ukrainy. Sugeruje to, że nie radzą sobie zbyt dobrze, delikatnie mówiąc.

Siły z brygad szkolonych przez Brytyjczyków, które zostały rzucone do ofensywy, poniosły bardzo poważne straty, zarówno w zasobach ludzkich jak i pojazdach opancerzonych. Atakowano czołgi i bojowe wozy piechoty zebrane z krajów byłego obozu wschodniego - Bułgarii, Rumunii, Polski, Czech i Słowacji. Wszystko to zostało zniszczone.

Ukraińcy próbowali zaatakować w pięciu punktach w kierunku Chersonia. To region Pavlovsky Posad bezpośrednio w pobliżu Chersonia i cztery punkty na północnym wschodzie. Spośród nich najważniejsze były dwa punkty - to Olgino i Davydov Brod. Tam działania miały najbardziej szybki i przygotowany charakter, Ukraińcy przywieźli pontony w okolice Davydov Ford i mogli zaatakować.

Siły alianckie (Rosja i milicje Donbasu) czekały, aż Ukraińcy zostaną wciągnięci do kotła i zafundowali im klasyczną klęskę ogniem artyleryjskim, złamali nacierające kolumny i pozbawili wroga sił do dalszych manewrów. Ofensywa Ukraińców ugrzęzła. Armia ukraińska poniosła poważną klęskę. W swoim paroksyzmie rusofobii Ukraińcy dostają to, na co zasłużyli.

Ukraińcy tracą inicjatywę, którą starali się przejąć. Moim zdaniem głównym powodem klęski Ukrainy jest to, że działania struktur wojskowych są forsowane przez polityków, którzy prowadzą Ukrainę do piekła. Ofensywa ta została rozpoczęta po wizycie wielu zachodnich polityków w Kijowie. Nie wykluczam, że wydano wprost rozkaz przedłużenia dalszych dostaw sprzętu i broni na Ukrainę. Trzeba było pokazać, że Ukraina stawia opór i aktywnie walczy. W rezultacie przyniosło to nowe ofiary wśród ludzi.

Rząd w Kijowie to zbrodniarze wysyłający na śmierć setki tysięcy obywateli Ukrainy, którzy przez osiem lat bombardowali innych obywateli Ukrainy - W Donbasie. Siła zwolenników nazizmu i banderowców musi zostać wyeliminowana. Na Ukrainie konieczna jest zmiana. Jeśli prezydent Zełenski będzie kontynuował eksperymenty z kokainą, nic z Ukrainy nie zostanie.

Ukraińcy są na tyle "sprytni", że ostrzeliwują własną elektrownię jądrową i obwiniają za to Rosjan, którzy kontrolują tę elektrownię od początku operacji specjalnej. Wiadomo, że Rosjanie to debile i strzelają sami do siebie. Litości...

Straty Ukraińców są bardzo poważne, pilnie potrzebują krwi, szpitale w Nikołajewie nie radzą sobie z ogromną liczbą rannych i są wywożeni nie tylko do Odessy, ale według plotek nawet do Rumunii. Klęska ofensywy Sił Zbrojnych Ukrainy na południu zapowiada się jako punkt zwrotny w przebiegu operacji specjalnej Federacji Rosyjskiej.

Ukraina jest tylko mięsem armatnim wykorzystywanym przez "wolny świat" żeby pokonać albo choć osłabić Rosję.

Ukrainę czekają katastrofalne konsekwencje. Kijów musi zrozumieć, że to wszystko jest bezsensownym oporem, który doprowadzi ten kraj do całkowitego upadku. Po to tylko, żeby USA miały jeszcze jakąś iluzję bycia "zarządcą świata".

Już widać, słychać i czuć, że USA i za jego poręką reszta "wolnego świata" wpadła do rynsztoka.

Ludzie ich rozliczą...

SpiritoLibero