Technologia 5G

Poziom ignorancji Polaków dotyczący szkodliwości promieniowania sieci 5G, w tym promieniowania PEM jest zatrważający. Niewielu zdaje sobie sprawę z zagrożeń z tego wynikających. W Polsce w sposób znaczny (do 100 razy) podwyższone zostaną normy promieniowania elektromagnetycznego. Jednoznacznie wynika stąd, iż to ludzi zamierza dostosować się do promieniowania, a nie poziomy promieniowania do ludzi. Ministerstwo zdrowia całkowicie ignoruje niebezpieczeństwo związane z emisją fal milimetrowych i ogólnie promieniowania elektromagnetycznego.

 

Sieć 5G jako nieprzebadana technologia wywołuje wiele kontrowersji. Zresztą słusznie. Nie trzeba być już też wnikliwym obserwatorem lub szczególnie interesować się tematem, aby zauważyć, że maszty telefonii komórkowej stawiane są już niemalże w każdym miejscu. Nawet koło domów prywatnych.

Nikt nie liczy się z głosem rozsądku mieszkańców danego terenu. Oficjele wykrzykują tylko, że nie udowodniono jednoznacznie, iż promieniowanie niejonizujące emitowane choćby przez maszty telefonii komórkowej jest szkodliwe dla zdrowia ludzkiego.

Po raz kolejny podkreślamy, iż NIE JEST TO PRAWDĄ. Promieniowanie PEM jest wysoce szkodliwe i zostało to udowodnione przez grono naukowców – istnieje ponad 25000 badań powiązanych z tematem.

Czy jako mieszkaniec danego terenu nie obawiasz się, że przed twoim domem może stanąć lub być może już stoi maszt telefonii komórkowej emitujący znaczne dawki szkodliwego promieniowania PEM?

Artykuły publikowane w języku polskim powołujące się na zagraniczne badania w sprawie negatywnego wpływu PEM na organizmy żywe są wręcz wyśmiewane. Komu zależy na tym, aby tak było? Oczywiście tym, którzy mają z tego interes.

Same zaś korporacje komórkowe i inne instytucje pośrednio lub bezpośrednio z nimi związane generują masowo “badania”, które mają udowadniać, że nie istnieje nawet najmniejsze zagrożenie życia ze strony masztów telefonii komórkowych. W czasach, w których przyszło nam żyć,  wyniki badań są takie, jakie zamawia ten, który ma z tego największy interes.

Dlaczego jednak społeczeństwo polskie NIC nie robi sobie z tego, że ich życie wystawiane jest na śmiertelne ryzyko? Może dlatego, że powiedzenie “Polak mądry po szkodzie”  z dziada-pradziada ma się dobrze i ukazuje jaki jest stan umysłowy większości narodu polskiego?

Co z tego szanowny obywatelu RP, że już niedługo download w twoim telefonie komórkowym będzie zbliżony do 1Gb/s? Będziesz mógł wtedy z zatrważającą prędkością znaleźć szpital onkologiczny, który za twoje ciężko zarobione pieniądze zbada Twój organizm i być może stwierdzi, że już niezbyt długo skorzystasz z tej cudownej technologii 5G.

Oby tak się nie stało. Wiele jednak wskazuje, że jest to realny scenariusz. Scenariusz, który to pisze wielkimi literami, WIELKI BIZNES, małym, z pozoru niewiele znaczącym ich zdaniem ludziom.

To jednak ci mali ludzie potrafili kiedyś się zjednoczyć i walczyć o wolność “naszą i waszą”. Dlaczego teraz IGNORANCJA przewyższa zdrowy rozsądek?

 

źródło: 5galarm